ЧС 2018
Вибори-2019
Онлайн
Сектор
Спецпроекти
Країна Укропів

У бібліотеках Сум створять "куточки енергоефективності"

Так вирішили працівники Центральної бібліотечної системи Сум після відвідин тренінгу "Енергозбереження: що і від кого залежить
Depo.
13 червня 2015 11:12
ФОТО: depo.ua
У бібліотеках Сум створять "куточки енергоефективності"
У бібліотеках Сум створять "куточки енергоефективності"

Науку енергоефективності пізнавали 25 бібліотекарів. Місцевий координатор житлово-комунальних програм Громадянської мережі ОПОРА Наталія Висыканець розповіла про найбільш ефективні шляхи економії ресурсів - води, газу, електроенергії та тепла, а також про житлові субсидії та новітні тенденції управління у багатоквартирних будинках", пише Суми.depo.ua.

Отримавши від експерта поради щодо того, як економити воду, електроенергію, газ та тепло, бібліотекарі ділилися власним досвідом заощадження та розповіли, що кожного дня працюють з читачами, що представляють різні соціальні групи населення. Саме тому добре обізнані з суспільними настроями, а особливо з реакцією на підвищення тарифів, надання житлових субсидій і повільних темпів впровадження реформи ЖКГ в Україні. Не даремно у бібліотеках міста Суми були створені консультаційні центри щодо житлових субсидій, пенсійного законодавства тощо.

До того ж, за словами бібліотекарів, вони планують створити у своїх закладах куточки енергоефективності, а також проводити інформаційні бесіди з читачами, повідомили у мерії.

Нагадаємо, що на Сумщині бабуся ледь не повісилася через платіжку за газ.

Більше новин про життя Сумщини читайте на Суми.depo.ua