ЧС 2018
Вибори-2019
Онлайн
Сектор
Спецпроекти
Країна Укропів

У басейні діти вирішували, хто з них кращий рятувальник

Сумчан на практиці вчили, як витягувати з води постраждалих та надавати їм першу допомогу
Depo.
29 квітня 2015 18:13
ФОТО: depo.ua

В рамках проведення Тижнів знань безпеки життєдіяльності, у плавальному басейні СумДУ відбулись міські дитячі змагання з порятунку на воді, повідомляє управління Державної служби України з надзвичайних ситуацій у Сумській області.

На початку заходу, водолази продемонстрували присутнім методи і прийоми надання необхідної допомоги потопаючим. Фахівці зосередили увагу на тих помилках, які допускають пересічні громадяни під час рятування на водних об'єктах.

Випробовування складались з чотирьох етапів. Перший ускладнювався тим, що "постраждалого" необхідно було діставати з дна басейну. Під час другого етапу, учасники рятували умовного потопаючого з поверхні водойми. У третьому, відпрацьовувались навички дітей плавання з перешкодами, а у останньому випробовуванні свої вміння демонстрували всі учасники команди під час рятувальної естафети.

Змагання проходили у трьох вікових категоріях: молодшій (від 11 до 13 років), середній (від 14 до 15 років) і старшій (від 16 до 17 років).

Як правильно надається перша медична допомога постраждалим на воді, діти змогли навчитись у окремих випробуваннях. На спеціальних манекенах вони відпрацьовували прийоми штучного дихання та непрямого масажу серця.

Загалом, у особистій першості були розіграні 54 призових місця. У командному ж заліку кращими стали представники Сумської спеціалізованої школи №9, друге та третє місця поділили між собою учні 7-ї та 17 шкіл. Найменші учасники змагань 8-річна Софія Ворожцова та 9-річний Тимур Бєлай, які зайняли призові місця у особистій першості, отримали спеціальні призи від обласного відділення Національного олімпійського комітету України.

Мітки: #