ЧС 2018
Вибори-2019
Онлайн
Сектор
Спецпроекти
Країна Укропів

Тюремників на Сумщині забезпечують робочими "офісами"

В середньому на одного працівника припадає 6,3 кв.м.
Depo.
21 січня 2016 10:04
ФОТО: depo.ua
Тюремників на Сумщині забезпечують робочими "офісами"
Тюремників на Сумщині забезпечують робочими "офісами"

Чисельність працівників кримінально-виконавчої інспекції управління Державної пенітенціарної служби України в Сумській області в 2015 році збільшилася до 97 працівників. В наслідок чого постало питання забезпечення персоналу робочими місцями, пише Depo.Суми з посиланням на прес-службу ДПтС.

У взаємодії з Сумською обласною радою та органами місцевого самоврядування районів керівництву управління ДПтС України в Сумській області вдалось вирішити питання про виділення додаткових і нових службових приміщень у 6-ти районах області: Путивльському (+ 11,5 кв.м.), Серединобудському (+17,4 кв.м.), Зарічному м. Суми (77,5 кв.м.), Краснопільському (19,9 кв.м.), Ковпаківському м. Суми (158 кв.м), Сумському районному (53,4 кв.м.). 

На завершальному етапі опрацьовується дане питання з Державною фінансовою інспекцією в Сумській області щодо надання в оренду службових приміщень у Недригайлівському, Охтирському, Ямпільському районах. 

Загалом площа службових приміщень у 2015 році зросла на 141 кв.м. На сьогодні в середньому на одного працівника припадає 6,3 кв.м (при нормі 6 кв.м на службовця).

Більше про життя Сум та області читайте на Depo.Суми