Тростянець шукає керуючого промисловим парком

Тростянецька міська рада Сумської області оголосила конкурс з вибору керуючої компанії для свого промислового парку

Створення промислового парку "Тростянець" затверджено рішенням 47 сесії VI скликання Тростянецької міської ради від 18.07.2014 року №248 "Про створення промислового парку "Тростянець"" та зареєстровано Державним агентством з інвестицій та управління національними проектами України у реєстрі індустріальних (промислових) парків України 14.10.2014 року за реєстраційним №12, пише Суми.depo.ua з посиланням на оголошення Тростянецької міськради.

Початок конкурсу 15.07.2015 року. Заявки на участь у конкурсі приймаються протягом 30 днів з дня оголошення конкурсу.

Промисловий парк "Тростянець" створено строком на 30 років. Парк складається з чотирьох розміщених поруч земельних ділянок загальною площею 40 га.

Концепцією індустріального парку передбачена докладна забудова відведених земельних ділянок з облаштуванням сучасної інженерно-транспортної інфраструктури для розміщення на ній виробничих, складських та адміністративних приміщень, що мають використовуватися підприємствами харчової або ж легкої промисловості.

"Тростянець" - це вже другий індустріальний парк на Сумщині. "Піонером" у цій діяльності став індустріальний парк "Свема" в місті Шостка. Тепер на його території закінчується будівництво нового підприємства з виробництва активних фармацевтичних інгредієнтів ПАТ "Фармак".

Більше новин про економіку області читайте на Суми.depo.ua

Більше новин про події у світі читайте на Depo.Суми

Мітки: #конкурс