ЧС 2018
Вибори-2019
Онлайн
Сектор
Спецпроекти
Країна Укропів

Тотальний розпродаж: у Сумах діють знижки на нежитлові приміщення

13 травня в Сумах повторно відбудеться конкурс на право оренди нерухомого майна комунальної власності. Цього разу ціни на 15% нижчі
Depo.
22 квітня 2015 12:34
ФОТО: depo.ua
Тотальний розпродаж: у Сумах діють знижки на нежитлові приміщення
Тотальний розпродаж: у Сумах діють знижки на нежитлові приміщення

Увазі потенційних орендарів пропонуються 16 об'єктів. Це ті приміщення, на які не було подано жодної заявки минулого разу. Тоді ж, у березні цього року, нових господарів знайшли 7 приміщень, пише Суми.depo.ua.

За рішенням конкурсної комісії ці об'єкти виставлені повторно на конкурс, але зі знижкою 15 відсотків.

Серед них - приміщення в різних мікрорайонах міста, розташовані переважно на перших поверхах, підвалах і цоколі. Залежно від їх розміщення, загальної площі та стану відрізняється і початкова вартість, розрахована відповідно до затвердженої міською радою методикою, з урахуванням зазначеної вище пільги.

Приміщення пропонуються в оренду строком на 2 роки і 11 місяців з подальшою пролонгацією умови належного виконання орендарем договірних зобов'язань. Серед умов конкурсу - ефективне використання приміщень за цільовим призначенням, утримання його в належному стані, благоустрій прилеглої території, відшкодування комунальних послуг тощо. Конкурсанти повинні також запропонувати власний розмір орендної плати, більше від стартового на 15%.

Зауважимо, що цей конкурс, як і попередній, буде проходити за новою процедурою: якщо на один об'єкт виявиться два або більше претенденти, переможця визначать шляхом відкритого пропонування розміру орендної плати за принципом аукціону.
Аби потенційні орендарі мали краще уявлення про виставлені на конкурс приміщення, по кожному з них опубліковані також фото та плани.

Подати заявки для участі у конкурсі можуть усі бажаючі до 6 травня включно до управління майна комунальної власності: вул. Садова, 33, тел. 700-413. Ознайомитися з об'єктами і умовами конкурсу можна на сайті мерії.