ЧС 2018
Вибори-2019
Онлайн
Сектор
Спецпроекти
Країна Укропів

Сумську молодь навчали, як стати акулами бізнесу

Заняття бізнес-школи спрямовані на розвиток творчого потенціалу молоді та формування практичних навичок з ведення бізнесу і відкриття власної справи
Depo.
15 січня 2016 16:01
ФОТО: depo.ua
Сумську молодь навчали, як стати акулами бізнесу
Сумську молодь навчали, як стати акулами бізнесу

У Сумському державному університеті відбулися заняття в бізнес-школі, в яких взяли участь близько 70 учнів старших класів, студентів коледжів і університетів з м Сум та Сумської області, пише Depo.Суми з посиланням на прес-службу СумДУ.

Перший день бізнес-школи пройшов під назвою "Історії успіху". Спікери школи не тільки розповідали про свій успіх, а й давали практичні поради щодо створення та ведення власної справи.

Наступного дня учасники бізнес-школи презентували вже власні проекти. Під час презентацій вони доводили актуальність бізнес-ідей та обгрунтовували шляхи їх реалізації перед авторитетним журі, до складу якого увійшли підприємці та викладачі кафедри економіки та бізнес-адміністрування СумДУ.

За підсумками роботи бізнес-школи одна з команд отримала можливість реалізувати власну ідею - створення фотостудії, а ще п'ять талановитих молодих людей продовжили роботу над індивідуальними проектами під керівництвом одного з речників бізнес-школи. 

Всі учасники отримали відповідні сертифікати.

Більше про життя Сум та області читайте на Depo.Суми