ЧС 2018
Вибори-2019
Онлайн
Сектор
Спецпроекти
Країна Укропів

Сумському меру порадили зникнути з офіційного порталу міської ради

До Олександра Лисенка звернулися з приводу "однобокої" роботи муніципального інформаційного порталу міськради
Depo.
14 травня 2015 12:22
ФОТО: depo.ua

Депутат міськради Ігор Шевель нагадав, що минуло вже півроку після першого запиту групи "ЄС: Європейські Суми" по роботі інформаційного порталу. Він зазначив, що зміни за цей час дійсно відбулися - тепер, на його думку, муніципальний портал став не тільки особистою сторінкою міського голови, але і партії "Батьківщина" та фракції "Батьківщина" в Сумській міській раді, пише Суми.depo.ua

Він порівняв таку роботу офіційного сайту Сумської міськради з системою роботи пропагандистської машини радянських часів.

Депутат вимагає провести незалежний аналіз ефективності роботи порталу незалежними журналістами й надати гарантії розміщення інформації про свою діяльність кожному депутату Сумської міськради на головній сторінці муніципального порталу.

Також Шевель наголошує на необхідності розробити Положення про контент порталу та унеможливити використання ресурсу для особистого піару будь-якої посадової особи або політичного інституту. Він запропонував відокремити головну сторінку порталу та реорганізувати її у власну сторінку міського голови та фракції "Батьківщина" з окремою адресою, яка фінансуватиметься за рахунок особистих коштів міського голови та його однопартійців.