ЧС 2018
Вибори-2019
Онлайн
Сектор
Спецпроекти
Країна Укропів

Сумський ЖЕК піднімає тарифи на свої послуги

Протягом двох тижнів мешканці будинків, які обслуговуються кампанією, мають можливість подати свої пропозиції та зауваження
Depo.
24 лютого 2016 12:57
ФОТО: depo.ua
Сумський ЖЕК піднімає тарифи на свої послуги
Сумський ЖЕК піднімає тарифи на свої послуги

ТОВ "Побутсервіс Суми" провів розрахунок нового розміру тарифу на послуги з утримання будинків і споруд та прибудинкових територій, пише Depo.Суми з посиланням на Муніціпальний портал.

Рішенням виконавчого комітету у квітні минулого року були встановлені тарифи по 41 житловому будинку, яким підприємство надає свої послуги. Як пояснюють у ТОВ "Побутсервіс Суми", за цей період зросла мінімальна заробітна плата з 1218 грн. до 1378 грн., змінилася ставка єдиного внеску на загальнообов'язкове державне соціальне страхування, суттєво підвищилися ціни на паливно-енергетичні та матеріальні ресурси (зокрема електроенергія — з 0,4194 грн. до 0,789 грн. за 1 кВт з ПДВ), змінилася ставка єдиного податку з 4% до 5%. 

Все це, вважають на підприємстві, практично унеможливлює надання якісних та безперебійних послуг мешканцям будинків без коригування тарифів.

Відтак, підприємство розрахувало новий розмір комірного для кожного з цих будинків, які взяла на обслуговування та управління.

Зростання вартості послуг складає у середньому – 1грн. – 1,16 грн.

Зауваження та пропозиції у вигляді протоколів загальних зборів мешканців зазначених будинків щодо розрахованих тарифів на послуги з утримання будинків і споруд та прибудинкових територій приймаються ТОВ "Побутсервіс Суми" протягом 14 днів з дня опублікування даного оголошення за адресою: 40022, м. Суми, вул. Тополянська, 26/1. Тел. для довідок: 700-775.

Узагальнений аналіз тарифів

Складові тарифів по кожному будинку

Більше про життя Сум та області читайте на Depo.Суми