ЧС 2018
Вибори-2019
Онлайн
Сектор
Спецпроекти
Країна Укропів

Сумський водоканал "відмив" майже чотири мільйони гривень

На посадових осіб КП складено шість протоколів, а матеріали перевірки направлено до слідчого управління МВС
Depo.
29 липня 2015 14:20
ФОТО: depo.ua
Сумський водоканал "відмив" майже чотири мільйони гривень
Сумський водоканал "відмив" майже чотири мільйони гривень

У КП "Міськводоканал" Сумської міської ради виявлено порушення, які призвели до втрат фінансових та матеріальних ресурсів на суму 3,9 млн грн". Про це свідчать дані проведеної ревізії підприємства, передає Depo.Суми з посиланням на прес-служба Державної фінансової інспекції.

Зокрема, сумські водоканалівці втратили 2,9 млн грн. оплати за відпущену воду енергозберігаючій компанії. Крім цього, КП недоотримало 149,5 тис. грн. за воду від споживачів за розрахунками, щодо яких закінчився термін позовної давності.

"Через неукладення підприємством належних договорів оренди на розміщення антен стільникового (мобільного) зв'язку на об'єктах комунальної власності бюджет м. Суми та відповідний балансоутримувач майна недоотримали доходів на суму 538 тис. грн.", - зазначають в Держфінінспекції.

Крім цього, КП "Міськводоканал" переплатило 207,6 тис. грн підрядникові, який завищив вартість виконаних робіт з очищення мулових майданчиків міських очисних споруд. А також, водоканал безпідставно отримав з бюджету 121,6 тис грн. на відшкодування різниці в тарифах.

"Окрім цього, на підприємстві виявлені факти оплати завищеної вартості ремонтно-будівельних робіт, неперерахування до бюджету належної частки фактично отриманої орендної плати та низка інших порушень, які призвели до втрат", - зазначається у повідомленні.

Відтак, на посадових осіб складено 6 протоколів про адміністративні правопорушення за недотримання законодавства. Матеріали перевірки направлено до Слідчого управління УМВС України у Сумській області.

Нагадаємо, директор "Міськводоканалу" поскаржився СБУ, що його перевіряє невідомо хто.

Більше про економічні злочини читайте на Depo.Суми.