ЧС 2018
Вибори-2019
Онлайн
Сектор
Спецпроекти
Країна Укропів

Сумський викладач напише підручник для Оксфорда

Доцента кафедри бухгалтерського обліку та аудиту УАБС Олексія Пластуна запросили до написання розділу методичного видання з поведінкових фінансів - "Financial Behavior - Players, Services, Products, and Markets"
Depo.
30 травня 2015 10:08
ФОТО: depo.ua
Сумський викладач напише підручник для Оксфорда
Сумський викладач напише підручник для Оксфорда

Підручник планується опублікувати у великому і одному з найстаріших у світі університетських видавництв Oxford University Press, передає Суми.depo.ua з посиланням на dancor.sumy.ua.

Підручник "Financial Behavior - Players, Services, Products, and Markets" є сьомим у серії оксфордських видань, присвячених фінансовим ринкам. Редакторами книги є професори з фінансів, які працюють у вищих навчальних закладах США: H. Kent Baker, Greg Filbeck і Victor Ricciardi.

Книга буде присвячена оцінці ролі концепції поведінкових фінансів в теорії фінансових ринків. У ній розглянуть теоретичні та практичні аспекти поведінки учасників фінансових ринків під впливом різних обставин.

Розділ, який запропоновано написати викладачу академії, стосується аналізу основних теорій, що існують для пояснення поведінки фінансових ринків: гіпотеза ефективного ринку, фрактальна гіпотеза ринку, адаптивна гіпотеза ринку, гіпотези надреакцій і недореакцій, а також інші сучасні концепції.

За результатами переговорів Олексій Пластун уклав контракт з Oxford University Press, згідно з яким восени 2015 підручник повинен бути опублікований.