ЧС 2018
Вибори-2019
Онлайн
Сектор
Спецпроекти
Країна Укропів

Сумський облавтодор малює на дорогах області

Філія ДП "Сумський облавтодор" - Лебединський "Дорбудсервіс" - розпочав роботи з горизонтальної розмітки автодоріг загального користування
Depo.
20 травня 2015 14:09
ФОТО: depo.ua
Сумський облавтодор малює на дорогах області
Сумський облавтодор малює на дорогах області

Як розповів директор ДП Сергій Гайдаш, роботи дорожники проводять власними силами. А фінансуються вони в межах коштів, які виділяються з держбюджету для експлуатаційного утримання доріг області. Про це пише Суми.depo.ua, посилаючись на shans.com.ua.

Торік фахівці ДП зробили розмітку на 800 км доріг, а в цьому році - на 1200 км. Враховуючи, що доріг загального користування на Сумщині 7200 км, обсяги виконаної розмітки - доволі великі.

Але є проблема у фінансуванні. Це досить дорогий вид робіт. Біла фарба виготовляється в Дніпропетровську на імпортних компонентах, звідси й висока ціна: розмітка кілометра дороги коштує 6-7 тисяч гривень.

Майстер лебединської філії "Дорбудсервіс" Леонід Глудік розповів, що розмітку доріг робить спеціальна машина - родлайзер. У бригаді, яка розмічає дороги, - сім осіб. За добу вони можуть провести 40 км лінії по центру дороги.

Технологічний регламент передбачає оновлення розмітки навесні та восени. Але через брак коштів дорогу розмічають раз на рік.