ЧС 2018
Вибори-2019
Онлайн
Сектор
Спецпроекти
Країна Укропів

Сумській молоді розповіли про історію Дня Соборності

У заході узяли участь студенти Сумського вищого училища мистецтв і культури ім. Д. С. Бортнянського
Depo.
22 січня 2016 13:40
ФОТО: depo.ua
Сумській молоді розповіли про історію Дня Соборності
Сумській молоді розповіли про історію Дня Соборності

21 січня в Сумському обласному краєзнавчому музеї відбулась просвітницька година "Свою Україну любіть…" до Дня Соборності України пише Depo.Суми з посиланням на прес-службу облради.

Студенти переглянули документальний фільм "Акт Злуки: відтворення історичної правди" та ознайомилися з матеріалами виставки "Україна –соборна, вільна, сильна!", що експонується в музеї.

На виставці представлено документи та світлини з фондів Сумського обласного краєзнавчого музею та центральних архівних установ України: копії Передвступної угоди про об’єднання УНР і ЗУНР, Універсалу Директорії УНР про злуку всіх українських земель, документів про встановлення влади Директорії УНР на території сучасної Сумщини тощо. Урочисту акцію святкування й проголошення Акту Злуки, що відбулася 22 січня 1919р. у Києві на Софіївській площі, ілюструють історичні фотографії та документи. 

Окремий комплекс матеріалів розповідає про участь уродженців і жителів Сумщини у національно-визвольних змаганнях та державному будівництві 1917–1921 рр.

Гості заходу оглянули представлені у музеї матеріали, присвячені подіям на Євромайдані у Києві та Сумах під час Революції Гідності, а також зразки військового спорядження, зброї та особисті речі уродженців і жителів Сумщини – учасників бойових дій у зоні АТО.

Більше про життя Сум та області читайте на Depo.Суми