ЧС 2018
Вибори-2019
Онлайн
Сектор
Спецпроекти
Країна Укропів

Сумський мер "перезавантажив" обов’язки між своїми заступниками

Викликані вони змінами у персональному та кількісному складі заступників очільника обласного центру
Depo.
12 січня 2016 11:21
ФОТО: depo.ua
Сумський мер "перезавантажив" обов’язки між своїми заступниками
Сумський мер "перезавантажив" обов’язки між своїми заступниками

Так, згідно розпорядження, новопризначений заступник міського голови Альона Дмітрєвская опікуватиметься питаннями у сферах соціального захисту населення, охорони праці, соціального захисту сімей з дітьми, дітей та молоді, які перебувають у складних життєвих обставинах, пише Depo.Суми з посиланням на Муніціпальний портал.

Раніше ці повноваження були закріплені за заступником міського голови Степаном Паком. У нього залишилися питання освіти, охорони здоров’я, культури, фізичної культури та спорту, молодіжної політики, а також були додані повноваження щодо сфери обліку, розподілу та приватизації житла.

Повноваження щодо координації діяльності створеного управління "Інспекція державного архітектурно-будівельного контролю" отримав перший заступник міського голови Володимир Войтенко.

Крім того, внесені незначні корективи до обов’язків заступника міського голови, керуючого справами виконавчого комітету Віктора Волонтирця у зв’язку з розширенням переліку послуг, які надаються через ЦНАП, а також заступника міського голови, який опікуватиметься сферою ЖКГ. Зазначимо, ця посада поки що залишається вакантною.

Також у розпорядженні міського голови оновлено інформацію щодо повноважень новообраного секретаря Сумської міської ради Андрія Баранова, який з 11 січня приступив до виконання своїх обов’язків.

Нагадаємо, як повідомлялося, з 30 грудня минулого року на посаду помічника міського голови призначено Юрія Комарова.

Читайте: У Сумах депутати "роздули штати" міськвиконкому

Більше про життя Сум та області читайте на