Сумських лікарів навчають, як діяти в умовах коронавірусу
Лікарів навчають, як організувати свою роботу, аби уникнути хаосу, а також яким чином здійснювати протиепідемічні заходи
- Суми
-
25 березня 2020 12:37

На Сумщині лікарів навчають, як діяти у випадку коронавірусу. Онлайн-лекції для медиків підготували викладачі Сумського державного університету та працівники Центру громадського здоров'я, передає Depo.Суми із посиланням на Суспільне UA.
За словами завідувача кафедри інфекційних хвороб СумДУ Миколи Чемича, лікарів навчають, як організувати свою роботу, щоб не було хаосу, а також яким чином здійснювати профілактику і протиепідемічні заходи.
Головна інфекціоністка Сумської області Ірина Троцька зауважила, що багато медичних працівників заражаються COVID-19 саме через застосування дуже складних засобів індивідуального захисту. За її словами, станом на 24 березня в усіх закладах охорони здоров'я Сумщини є засоби індивідуального захисту за максимально спрощеною схемою на 3-денний запас.
Вона уточнила, що в обласній інфекційній лікарні цей запас розрахований на 10 днів, навіть якщо буде масове надходження.
Нагадаємо, що cумські депутати запланували сесію онлайн.
Більше новин про події у світі читайте на Depo.Суми
Всі новини на одному каналі в Google News
- 22:50 Ситуація на фронті: Сьогодні рашисти атакували майже півтори сотню разів
- 23:40 Доба на фронті: Окупанти 112 разів атакували позиції ЗСУ
- 15:10 Розвідка встановила росіян, причетних до ракетного удару по Сумах 3 червня
- 16:40Рашисти обстріляли громаду на Сумщині, двоє поранених
- 09:48 Минулої доби окупанти 170 разів штурмували позиції ЗСУ
- 09:42 Доба на фронті: Рашисти атакували 153 рази
- 20:54В Сумах шахраї привласнили понад 1,6 млн грн пожертв на ЗСУ
- 19:33 росіяни вивезли до рф чотирьох мешканців окупованого села на Сумщині
- 11:55 ЗСУ зупинили просування військ РФ на Сумщині, лінія бойового зіткнення стабілізована, — Сирський
- 11:20В Укргідрометцентрі розповіли, якою буде погода в Україні в липні
- 10:33Білі янголи Сумщини евакуювали подружжя з прикордонного села
- 22:35Що відбувається на фронті: Оперативне зведення
- 21:56У НАТО вважають нереальним оточення Сум: Причини й деталі
- 13:11В ДПСУ розповіли про активність росіян на Сумщині
- 10:16В поліції показали наслідки нічного удару по Сумщині, що забрав життя трьох людей (ФОТО) ФОТО
- 09:05Ворожі дрони атакували Сумщину. Загинуло троє людей, серед них дитина
- 14:44Сили Оборони України звільнили село на Сумщині та зуміли стабілізувати свій лівий фланг, - DeepState
- 12:55Успіхи ЗСУ: Відбили Андріївку на Сумщині й просунулися в Юнаківці
- 10:50Сили ППО цієї ночі знешкодили 28 з 47 "шахедів", - Повітряні сили