Сумських студенток вчили відбиватись від хуліганів (ФОТО)

В Управлінні патрульної поліції Сумщини провели заняття з базової самооборони для студенток вищих навчальних закладів міста

У спортивному залі Управління патрульної поліції в Сумській області патрульні вперше провели тренування із самооборони для студенток вищих навчальних закладів міста. Про це повідомили на сторінці у "Фейсбуці" патрульної поліції Сумщини, пише Depo.Суми.

Інструктори з тактичної підготовки розповіли сумчанкам про необхідність, значення та правові підстави застосування фізичної сили. Далі була розминка, а вже після неї безпосередньо самі прийоми самооборони.

За словами інструкторів, подібні заняття допоможуть дівчатам здобути навички самозахисту, щоби бути більш впевненими у своїх силах та можливостях у надзвичайних ситуаціях.

Поліцейські розповіли та продемонстрували тактику дії в разі нападу злочинця, показали п'ять прийомів самозахисту, які допоможуть вивільнитися від злочинця.

А наприкінці майже заняття патрульні провели для студенток такий собі іспит зі здачі всіх прийомів, з яким вони вправно впорались.


Більше новин про події у світі читайте на Depo.Суми

Мітки: #поліція