ЧС 2018
Вибори-2019
Онлайн
Сектор
Спецпроекти
Країна Укропів

Сумських медиків вчили безпечно користуватися киснем

Лише п’ята частина медичних закладів області використовує під час лікування хворих обладнання нового покоління – кисневі концентратори
Depo.
12 лютого 2016 17:02
ФОТО: depo.ua
Сумських медиків вчили безпечно користуватися киснем
Сумських медиків вчили безпечно користуватися киснем

Основним питанням семінару, що відбувся в КУ "Сумська міська клінічна лікарня №1" було дотримання правил безпеки під час застосування кисневого обладнання, а також унеможливлення трагедій, пов’язаних із цим газом, пише Depo.Суми з посиланням на управління Держпраці.

Наразі майже половина лікувально-профілактичних закладів Сумщини використовує у своїй медичній практиці кисень. Маються на увазі кисневі станції та киснево-розподільчі пункти. 

Участь у семінарі взяли завідувачі відділень, представники адміністрації та відповідальні особи із числа інженерно-технічних працівників за справний стан та безпечну експлуатацію посудин, що працюють під тиском та систем киснепосточання.

Нинішній семінар, який проводився на базі Сумської клінічної лікарні №1, став першим превентивним заходом із попередження травматизму в лікувально-профілактичних закладах області. Найближчим часом планується проведення аналогічних нарад у КЗ СОР "Сумська обласна клінічна лікарня", КУ "Сумська міська клінічна лікарня №5, КЗ СОР "Сумський обласний кардіологічний диспансер", Сумська центральна районна лікарня, КУ "Сумська міська клінічна лікарня №4, ОКЗ ОЗ "Сумський обласний клінічний протитуберкульозний диспансер".

Більше про життя Сум та області читайте на Depo.Суми