ЧС 2018
Вибори-2019
Онлайн
Сектор
Спецпроекти
Країна Укропів

Сумських Дідів Морозів наполегливо запрошують до податкової

Дідам Морозам, Снігуркам та іншим казковим персонажам необхідно оподаткувати винагороди, отримані під час святкування новорічних свят
Depo.
13 січня 2016 14:31
ФОТО: depo.ua
Сумських Дідів Морозів наполегливо запрошують до податкової
Сумських Дідів Морозів наполегливо запрошують до податкової

У відповідності до норм Податкового кодексу вказана категорія фізичних осіб сплачує податок і його розмір залежить від статусу цих громадян: якщо вони здійснюють діяльність як приватні підприємці або працюють за цивільним договором з іншими платниками податків чи надають послуги без державної реєстрації самостійно. У разі надання таких послуг у межах підприємницької діяльності податок сплачується залежно від обраної системи оподаткування, пише Depo.Суми з посиланням на прес-службу Державної податкової інспекції. 

Новорічні персонажі, які працюють на корпоративних вечірках, дитячих святах або приймають участь в театралізованих виставах, організованих юридичними особами чи приватними підприємцями, отримують свій заробіток за вирахуванням податку на доходи фізичних осіб,  який зобов’язані утримати та перерахувати до бюджету податкові агенти. Суми виплаченого доходу обов’язково повинні зазначатися у формі № 1ДФ. 

У разі отримання доходів, які не оподатковувалися при виплаті, всі казкові герої - казковими залишаються лише під час святкування, а після свят зобов’язані завітати до органів державної фіскальної служби за місцем реєстрації та подати річну податкову декларацію про майновий стан і доходи за наслідками звітного податкового року, а також нарахувати і сплатити до бюджету податок з таких доходів в залежності від розміру отриманого доходу. 

Продаж найпопулярнішого новорічного товару серед населення - ялинок, оподатковується за такими ж правилами.

Більше про життя Сум та області читайте на Depo.Суми