ЧС 2018
Вибори-2019
Онлайн
Сектор
Спецпроекти
Країна Укропів

Сумські випускники можуть пройти пробне ЗНО за гроші

На початку квітня бажаючі зможуть спробувати свої сили перед вступними іспитами, взявши участь у пробному зовнішньому незалежному оцінюванні
Depo.
5 січня 2016 10:46
ФОТО: depo.ua
Сумські випускники можуть пройти пробне ЗНО за гроші
Сумські випускники можуть пройти пробне ЗНО за гроші

Реєструватися на участь у ньому можна вже від сьогодні та до 30 січня на сайті Харківського регіонального центру оцінювання якості освіти в розділі "Пробне ЗНО. Реєстрація»", пише Depo.Суми з посиланням на Муніципальний портал.

12 березня в розділі "Особистий кабінет учасника пробного ЗНО" буде розміщене електронне запрошення, з якого стануть відомі час і місце проходження пробного ЗНО.

Взявши до відома цю інформацію, учасники мають бути готові до пробного зовнішнього незалежного оцінювання з української мови і літератури, яке відбудеться вже другого квітня, дев’ятого квітня – з англійської мови, біології, географії, іспанської мови, історії України, математики, німецької мови, російської мови, фізики, французької мови, хімії.

Пробне ЗНО проводиться на платній основі. Проте разом із тим, воно дає можливість ознайомитися із процедурою участі в іспиті, психологічно адаптуватися до ЗНО, навчитися працювати із зошитом та бланками відповідей, правильно розраховувати час на виконання завдань, отримати результат з певного предмета тощо.

Більше про життя Сум та області читайте на Depo.Суми