Сумські сумоїсти привезли з чемпіонату України шістнадцять медалей

У змаганнях, які проходили у Луцьку, брали участь 300 спортсменів з усієї країни

Сумські сумоїсти привезли з чемпіонату У…

Турнір був відбірковим на чемпіонат Європи з сумо, який відбудеться в столиці Білорусі — Мінську у квітні, повідомляє Depo.Суми.

Збірну команду Сумської області представляли вихованці міської ДЮСШ "Колос" (відділення сумо) та представники Сумської обласної федерації сумо, які виступають за ФСТ "Колос" та ФСТ "Динамо".

Триразовим чемпіоном України в Луцьку став студент УАБС, майстер спорту міжнародного класу, Микола Кожухов (115 кг) – серед молоді до 23 років в особистій та командній першостях, а також серед дорослих. Також Микола посів друге місце в абсолютній категорії серед дорослих.

Також чотири медалі до скарбнички сумських сумоїстів приніс студент інституту фізичної культури СумДПУ ім. А.С.Макаренка, майстер спорту, Владислав В’юн (115 кг) — золоті медалі до 21 року (особиста першість) та до 23 років (в команді), а також дві бронзи — до 23 років та серед дорослих.

Відмінний результат у десятикласника ССШ №25 Богдана Безхутрого (70 кг). Спочатку Богдан не залишив жодного шансу на перемогу своїм суперникам у віковій групі юніорів до 18 років — перше місце. А потім він повторив свій успіх серед молоді до 21 року. Цей результат удвічі вагоміший, виходячи з того, що Богдану лише 15 років!

Уперше звання чемпіон України, а разом з ним і виконання нормативу майстер спорту України з сумо виборов ще один студент ІФК СДПУ ім. А.С. Макаренка Олег Ходун (85 кг), посівши перше місце зі своїми товаришами в командній боротьбі серед молоді до 23 років.

Вкотре вже стабільно без нагород чемпіонату України не залишається студент УАБС, майстер спорту — Дмитро Борисов (70 кг). Він срібний призер серед молоді до 23 років, а також бронзовий призер серед молоді до 21 року та дорослих.

Ще по одній нагороді — срібло та бронзу серед юніорів до 18 років вибороли відповідно: Максим Цибульняк (80 кг) та Ілля Кобченко (70 кг). Також Ілля посів 5-те місце серед молоді до 21 року, пише СпортКлуб.