Сумські студенти перемогли у чемпіонаті України з лижних перегонів

Всеукраїнські змагання відбулися у Львівській області

Сумські студенти перемогли у чемпіонаті…

На навчально-спортивній базі зимових видів спорту "Тисовець" МО України у Сколівському районі (Львівська область) відбувся чемпіонат України з лижних перегонів серед дорослих. На цих змаганнях успішно виступили студенти Сумського державного університету, пише Depo.Суми з посиланням на сайт СумДУ.

Студент факультету технічних систем та енергозберігаючих технологій Олексій Красовський здобув "золоту" медаль у гонці на 30 км класичним стилем. Підтримала хорошим результатом у гонці на 15 км класичним стилем студентка медичного інституту Юлія Кроль, яка посіла третє місце.

В останній день змагань пройшли естафетні гонки серед чоловіків (4х10 км) та жінок (4х5 км). У складі збірних команд Сумської області Олексій Красовський, Юлія Кроль та Вікторія Олех здобули "золоті" нагороди.