ЧС 2018
Вибори-2019
Онлайн
Сектор
Спецпроекти
Країна Укропів

Сумські школи і садки отримали чотири мільйони гривень легальної благодійної допомоги

Інформація по кожному навчальному закладу представлена на його сайті
Depo.
24 квітня 2015 16:35
ФОТО: depo.ua

Управління освіти і науки підготувало звіт про витрачання отриманої в січні - березні 2015 року від фізичних та юридичних осіб благодійної допомоги, що відображена на рахунках навчальних закладів в органах Державної казначейської служби у м. Суми, повідомляє Суми.depo.ua.

Дитячі садки отримали від фізичних та юридичних осіб 1,3 млн грн, школи - 2,6 млн. грн., інші заклади освіти - 313,8 тис. грн.

Перші спрямували кошти на придбання предметів, матеріалів, обладнання та інвентарю (1 млн грн.), продуктів харчування (0,3 тис. грн.), оплату послуг, за винятком комунальних (223,4 тис. грн), купівлю обладнання і предметів довгострокового користування (76,9 тис. грн.).

Середні навчальні заклади витрачались на такі ж потреби : придбання предметів, матеріалів, обладнання та інвентарю - 1,3 млн грн., продукти харчування - 7,6 тис. грн.; оплата послуг (крім комунальних) - 776,4 тис. грн.; придбання обладнання і предметів довгострокового користування -472,6 тис. грн.

По інших закладах освіти витрати розподілились наступним чином: придбання предметів, матеріалів, обладнання та інвентарю - 250 тис. грн.; оплата послуг (крім комунальних) - 10,6 тис. грн. ; придбання обладнання і предметів довгострокового користування - 53,2 тис. грн.

Нагадаємо, зміцнення та утримання в належному стані закладів освіти відбувається за рахунок спільного фінансування міської ради та отриманої благодійної матеріальної, фінансової допомоги від фізичних та юридичних осіб. Втім, оосновним джерелом фінансування навчально- виховних закладів Сум є міський бюджет.

Цього року вперше кожен навчальний заклад отримав із міського бюджету на свої потреби фіксовану суму.

Дошкільним навчальним закладам виділили по 50 тис. грн., школам - по 100 тис. грн.