ЧС 2018
Вибори-2019
Онлайн
Сектор
Спецпроекти
Країна Укропів

Сумські "шарікови" працюють на "відмінно"

До того ж і не вимагають з свою роботу грошей
Depo.
5 травня 2015 15:30
ФОТО: depo.ua

Про це пише Суми.depo.ua

Під час апаратної наради при міському голові повідомив директор КП "Сумижилкомсервіс" Сергій Ситник повідомив, що особливих успіхів у роботі з безпритульних тварин вдалося досягти завдяки волонтерам. Саме вони на минулому тижні провели активну роботу по відлову бродячих тварин, які були доставлені до притулку громадського об'єднання.

Також Сергій Ситник повідомив, що при департаменті інфраструктури міста працювала робоча група, яка має свої пропозиції щодо вирішення проблеми з безпритульними тваринами. За її оцінками, з міського бюджету необхідно виділити 43 тис. грн. для зарахування до штату комунального підприємства двох лікарів ветеринарної медицини для проведення графіку кастрації та стерилізації бродячих тварин. Окрім того, робоча група пропонує взагалі відмовитися від евтаназії та внести зміни до договору комунального замовлення про відлов безпритульних тварин.

Сергій Ситник доповів, що всі ці пропозиції будуть подані на розгляд міського голови Олександра Лисенка та втілені в життя в разі їх погодження.

Мітки: #