Сумські "пляжниці" вибороли українське срібло

З 2 по 5 липня в Херсоні проходив чемпіонат України з пляжного волейболу серед юнаків та дівчат до 18 років

Сумські "пляжниці" вибороли українське с…

У змаганнях взяли участь 27 чоловічих і 30 жіночих пар юніорів. Серед них і одна сумська. Влада Фенько і Олена Болотникова завоювали срібні медалі чемпіонату, пише Суми.depo.ua.

Сумчанки по черзі переграли пари з Деражні, Іллічівська, Рівного та програли майбутнім чемпіонкам Лідії Олійник та Анастасії Волосян з Чулаківки.

Через "втішну гру" з рівненчанками вийшли в півфінал, де обіграли Вікторію Пешкову і Анастасію Поддобрівну з Чулаківки. А у фіналі знову поступилися Лідії Олійник та Анастасії Волосян з рахунком 0:2 (17:21, 9:21), повідомляє sportclub.

Зазначимо, минулого року наша пара була тільки дев'ятою.

на фото: Олена Болотникова і Влада Фенько (ліворуч) вперше стали призерами чемпіонату України