Сумські перевізники вимагають підвищити тариф на проїзд

Представники перевізників скаржилися на брак водіїв, здорожчання палива та запчастин

Depo.
18 квітня 2017 14:03
ФОТО: depo.ua

18 квітня, сумські перевізники прийшли на апаратну нараду в мерії, щоб добитися підвищення тарифу на проїзд, повідомляє Depo.Суми з посиланням на Данкор.

Представники перевізників скаржилися на брак водіїв, які через низьку зарплату їдуть в інші міста. Також говорили, що подорожчали паливо і запчастини. Закуплені автобуси середньої пасажиромісткістю стоять в гаражах, так як їх нічим заправити, а на маршрути доводитися випускати маленькі "Рути".

Також скаржилися, що з бюджету їм не оплачують проїзд пільговиків. Тому вони просять на черговому засіданні виконкому, яке пройде на наступному тижні, розглянути питання підняття тарифів.

Як повідомив заступник начальника транспортного відділу Микола Гіценко, був проведений моніторинг цін в 12 містах України. У десяти з них є звичайний режим руху, як в Сумах. Вартість проїзду в основному 4 грн. Тільки у Вінниці 3,50 грн, в Житомирі - 3 грн. У семи містах тарифи були прийняті в 2017 році. В інших також готуються до підвищення.

Нагадаємо, на сайті Сумської міськради опубліковані проекти рішень виконкому, в яких встановлено тариф на проїзд в громадському транспорті у 5 грн.

Нагадаємо, що 13 квітня на маршрути Полтави вийшли автобуси, у яких вартість проїзду знижена з 4 до 3 грн. Перевізники без згоди міськвиконкому виїхали на маршрути. На кожному такому автобусі є напис "3 грн без корупції".

Більше про життя Сум та області читайте на Depo.Суми