ЧС 2018
Вибори-2019
Онлайн
Сектор
Спецпроекти
Країна Укропів

Сумські нардепи працюють "в стол"

Більшість законопроектів депутатів від Сумщини Верховна Рада не приймає
Depo.
2 березня 2016 09:55
ФОТО: depo.ua

З початку каденції новообраної Верховної Ради України депутати, обрані в одномандатних округах у Сумській області, внесли на розгляд парламенту 151 законопроект. З них 18 були підтримані народними обранцями, повідомляє Depo.Суми з посиланням на дослідження мережі Опора

Найбільш плодовитим законотворцем серед депутатів Сумщини є представник депутатської фракції партії "Народний Фронт" Олег Медуниця. У цьому скликанні він став співавтором 44 законопроектів. Щоправда, незважаючи на участь нардепа у парламентській коаліції, законами стали лише три. Також колеги підтримали дві постанови Олега Вячеславовича.

Сумські нардепи працюють "в стол" - фото 1

На другому місці по законотворчій активності представник депутатської групи "Воля народу" Ігор Молоток. Він є співавтором 25 законопроектів, з яких колеги по парламенту підтримали чотири.

Сумські нардепи працюють "в стол" - фото 2

По 24 законопроекти на розсуд парламенту представили член фракції політичної партії "Всеукраїнське об'єднання "Батьківщина" Владислав Бухарєв та позафракційний Андрій Деркач. Цікаво, що статистика підтриманих ініціатив цих депутатів також однакова: по 2 законопроекти.

Сумські нардепи працюють "в стол" - фото 3

Сумські нардепи працюють "в стол" - фото 4

Ще один депутат від Сумщини, нині вже позафракційний опозиціонер Олександр Сугоняко подав на розгляд парламнтарів 22 законопроекти, з яких поки що жоден не був підтриманий колегами.

Сумські нардепи працюють "в стол" - фото 5

Найрідше, але й найвлучніше серед мажоритарників Сумщини "стріляє" Микола Лаврик, який представляє депутатську фракцію партії "БЛОК ПЕТРА ПОРОШЕНКА". Він є співавтором 12 законопроектів, з яких три підтримано.

Сумські нардепи працюють "в стол" - фото 6

Варто зазначити, що значна частина законодавчих ініціатив кожного із названих депутатів знаходиться на вивченні в комітетах або очікує рішення чи другого читання.

Більше про життя Сум та області читайте на Depo.Суми