Сумські легкоатлети повернулися із Запоріжжя з перемогою

Збірна Сумської області була представлена на цих змаганнях не основним складом

Сумські легкоатлети повернулися із Запор…

На минулому тижні у легкоатлетичному манежі ПАТ "Запоріжсталь" пройшли змагання командного чемпіонату України з легкої атлетики у приміщенні та з багатоборств у приміщенні. Збірна Сумської області, яка посіла перше місце, була представлена вихованцями спортивних шкіл обласного центру, пише Depo.Суми з посиланням на Федерацію легкої атлетики Сумської області.

До переможного складу увійшли сумчани (за етапами): Володимир Супрун (Сумська обласна ШВСМ), студент УАБС Олексій Поздняков(Чернігівська ШВСМ / Сумська обл.), Михайло Тютюнников (Сумська обласна ДЮСШ) і Костянтин Ожійов (СДЮСШОР ім. В. Голубничого).

Спортсмени у напруженій боротьбі вибороли перемогу в естафетному бігові 200 м+400 м+600 м+800 м із результатом 4:30.83.

На самому фініші Костянтину Ожійову вдалося обійти суперника із Житомирської області, випередивши срібних призерів на 0,14 секунди. У підсумку – "золото" у нашого квартета.

Володимир Супрун виборов індивідуальну бронзову нагороду в бігові на 60 м серед чоловіків, показавши у фіналі результат 6.83.

Збірна Сумської області була представлена на цих змаганнях не основним складом, адже більшість наших провідних атлетів готуються до основного чемпіонату України з легкої атлетики у приміщенні, який, прийматимуть Суми 25-27 лютого. А головні старти відбудуться у літньому легкоатлетичному сезоні, під час якого буде сформовано національну команду для участі в ХХХІ Олімпійських іграх. До Запоріжжя цього разу вирушили здебільшого молоді легкоатлети.

До складу суддівської колегії також ввійшли сумчани: заступник головного секретаря – Лариса Якерсон, керівник служби фотофінішу – Віктор Ласточкін, рефері кімнати збору – Ольга Чернявська, які є суддями національної категорії.