ЧС 2018
Вибори-2019
Онлайн
Сектор
Спецпроекти
Країна Укропів

Сумські ДАІшники просять мера "згадати" про "небезпечні місця" на дорогах

На вулично-дорожній мережі м. Суми налічується 9 місць концентрації дорожньо-транспортних пригод
Depo.
13 липня 2015 18:02
ФОТО: depo.ua
Сумські ДАІшники просять мера "згадати" про "небезпечні місця" на дорогах
Сумські ДАІшники просять мера "згадати" про "небезпечні місця" на дорогах

На багатьох із них з початку поточного року не виконано жодних заходів, запропонованих Державтоінспекцією, які стосуються забезпечення безпеки дорожнього руху, пише Суми.depo.ua.

До таких заходів належать будівництво нових світлофорних об'єктів, встановлення дорожніх знаків та нанесення дорожньої розмітки, встановлення пішохідного огородження та ремонт вуличного освітлення.

Також необхідно провести і реконструкцію перехресть, що дало б змогу суттєво знизити кількість аварій. Одним із прикладів невжиття заходів в місцях концентрації ДТП є залишення без уваги вимог Державтоінспекції щодо ремонту підземного пішохідного переходу по вул. Героїв Сталінграду, що дало б змогу уникнути скоєння багатьох дорожньо-транспортних пригод (наїзди на пішоходів), які сталися на нерегульованому пішохідному переході протягом останніх років на цій вулиці.

Зазначений пішохідний перехід, як і інші, які визначені як місця концентрації дорожньо-транспортних пригод, не позначені відповідною спеціальною дорожньою розміткою, яка попереджає про небезпеку наїзду на пішоходів, що також неодноразово вимагала Державтоінспекція.

Тільки за останні три роки в місцях концентрації дорожньо-транспортних пригод трапилося 53 ДТП, в яких 3 людини загинуло та 84 громадян отримали тілесні ушкодження різного ступеня тяжкості.

Враховуючи такий стан аварійності у місцях концентрації дорожньо-транспортних пригод необхідно будівництво світлофорних об'єктів на нерегульованих пішохідних переходах вулиць: Прокоф'єва, в районі буд. № 25; вул. Ковпака, в районі повороту до дитячої лікарні; вул. Червонозоряній, в районі зупинки "Обласна клінічна лікарня" та вул. Черепіна, в районі буд. № 36. Також, в місцях концентрації ДТП відсутні близько 40 шт. дорожніх знаків.

Проблемним питанням залишається неналежне освітлення місць концентрації дорожньо-транспортних пригод у темний час доби, особливо нерегульованих пішохідних переходів.

Відповідно до ст. ст. 9, 24, 27 Закону України "Про дорожній рух" всі заходи з забезпечення безпеки дорожнього руху в місцях концентрації дорожньо-транспортних пригод повинні виконуватись позачергово, а збереження коштів за рахунок зниження рівня безпеки дорожнього руху в цих місцях є недопустимим.

Більше новин про життя міста читайте на Суми.depo.ua