ЧС 2018
Вибори-2019
Онлайн
Сектор
Спецпроекти
Країна Укропів

Сумське СІЗО приймало гостей

На святкування тридцятиріччя Сумського слідчого ізолятору Державної пенітенціарної служби зібралось керівництво управління, ветерани ДКВС, колишні співробітники, представники адміністрацій виправних закладів області та працівники установи
Depo.
22 червня 2015 13:27
ФОТО: depo.ua
Сумське СІЗО приймало гостей
Сумське СІЗО приймало гостей

Гості відвідали всі пости режимного корпусу, харчоблок та варочний цех, лазню, прогулянкові дворики, молитовну кімнату та кімнату відпочинку, навчальні класи та спортивну залу для неповнолітніх, медико-санітарну частину, оглянули камери, де утримуються ув'язнені та інші об'єкти комунально-побутової та соціальної інфраструктури установи, пише Суми.depo.ua з посиланням на прес-службу Управління ДПС.

До речі, історія СІЗО бере свій початок в далекому 1745 році, коли за часів цариці Єлизавети Петрівни, на Слобожанщині в м. Суми була побудована триповерхова тюрма з 37 камерами на 250 чоловік "для лиц, неугодных милости императорской и державе Российской".

Майже два з половиною століття простояла ця будова, виконуючи функції тюремної установи, а за часів СРСР була перепрофільована під слідчий ізолятор.

Нагадаємо, як повідомлялося, 9 червня під час несення служби застрелився працівник СІЗО.

Більше новин про життя Сумщини читайте на Суми.depo.ua