Сумська влада закатає в асфальт 50 мільйонів

Сьогодні в обласному центрі розпочато капітальний ремонт міських магістралей

Середньодобова температура встановилася на рівні 8 градусів, що дає можливість дорожникам згідно технології приступити до робіт, пише Суми.depo.ua.

Якраз сьогодні був запущений асфальтний завод на вул. Космічній. Всього "Шляхрембудом" заготовлено 2,5 тисяч тонн компонентів для виготовлення асфальту: щебінь, гранвідсів, бітум. Це в 2,5 рази більше, ніж торік, але у 4 рази менше, ніж у 2013.

Такої кількості асфальту не вистачить для того, аби відремонтувати всі заплановані об'єкти: Білгородський проспект, вулиці Першотравнева, Баумана, Засумська, 20 років Перемоги, Металургів. Усього на дорожні роботи в цьому році планують виділити близько 50 мільйонів гривень. Брак коштів влада планує перекрити за рахунок депутатів.

За словами начальника управління капітального будівництва та дорожнього господарства Віталія Шилова, нині розпочато роботи з укладання асфальту на трьох об'єктах: вул. Харківська, 38, Сумсько-Київськийх дивізій, 42, Садова, 33. Ще на трьох (зокрема по пр-ту Курському, 41-43, 51-53 та Металургів, 17) укладають плитку.

"Плитка обходиться місту набагато дешевше, ніж асфальт. Ми враховували всі тонкощі кожного об'єкту, приймаючи рішення щодо покриття. Підприємці з виготовлення плитки дають 10 років гарантії. Ми чітко додержуємося технології, тому, переконаний, якщо навмисне не псувати покриття, воно прослужить довше", - додав Віталій Шилов.

Більше новин про події у світі читайте на Depo.Суми

Мітки: #дороги