ЧС 2018
Вибори-2019
Онлайн
Сектор
Спецпроекти
Країна Укропів

Сумська влада витратила 13 тисяч гривень, аби переконатися, що на велосипедні доріжки грошей немає

Активісти отримали відповідь від мера Олександра Лисенка, чому не виконується програма велорозвитку м. Суми
Depo.
30 червня 2015 12:15
ФОТО: depo.ua
Сумська влада витратила 13 тисяч гривень, аби переконатися, що на велосипедні доріжки грошей немає
Сумська влада витратила 13 тисяч гривень, аби переконатися, що на велосипедні доріжки грошей немає

"У зв'язку з відсутністю належного фінансування даної міської цільової програми "Два колеса" зі створення та розвитку велосипедних доріжок у м. Суми на 2013-2018 роки досягти очікуваних результатів в повній мірі не вдалося. Незначна частина заходів Програми була реалізована, а саме було профінансовано проведення вишукувальних робіт по об'єкту "Будівництво двосторонньої велосипедної доріжки по просп. ім. М. Лушпи" на загальну суму 12,9 тис.грн", пише Суми.depo.ua.

"Проблема створення велосипедних доріжок у місті стоїть досить гостро. Більше того, розвиваючи мережу велосипедних трас та парковок, ми робимо вагомий вклад у збереження екології міста та здоров'я його жителів.
Основною проблемою реалізації Програми є відсутність фінансування.
Реалізація Програми сприяла б розвитку велосипедного транспорту, як одного з основних, для пересування громадян в межах міста та зменшенню інтенсивності руху автотранспорту на міських дорогах загального призначення, скороченню нелегітимного паркування автомобілів на тротуарах, травниках та у паркових зонах, зниженню загазованості повітря, а також зменшенню рівня шуму у місті та покращенню здоров'я мешканців завдяки активному способу пересування, скороченню соціального розшарування у середовищі", йдеться у відповіді мера міста суми Олександра Лисенка.

"Програму не виконали, але 12,9 тис грн витратили на проведення вишукувальних робіт по об'єкту "Будівництво двосторонньої велосипедної доріжки по просп. ім. М. Лушпи" на загальну суму 12,9 тис.грн. Витратили навіщо? Як це приблизило до реалізації цієї програми? Влада робила, читала, писала.... Так нічого і не виконала, а гроші злямзила!", написав у Фейсбуці експерт громадської комісії з питань транспорту Олексій Федоркін.

Нагадаємо, як вже повідомлялося, раніше велосипедисти вже висловлювали протест міським чиновникам, які три роки не можуть реалізувати програму зі створення велосипедних доріжок у Сумах.

Більше новин про життя Сумщини читайте на Суми.depo.ua