ЧС 2018
Вибори-2019
Онлайн
Сектор
Спецпроекти
Країна Укропів

Сумська влада відрапортує громаді про виконання міського бюджету

Увагу зосередять на дохідній частині та структурі видатків минулого року
Depo.
10 лютого 2016 16:41
ФОТО: depo.ua
Сумська влада відрапортує громаді про виконання міського бюджету
Сумська влада відрапортує громаді про виконання міського бюджету

Наступного тижня під час засідання виконавчого комітету буде публічно представлено інформацію про виконання міського бюджету за 2015 рік. Директор департаменту фінансів, економіки та бюджетних відносин Світлана Липова розповість про основні показники надходжень коштів до загального, спеціального фондів міського бюджету, власних доходів та офіційних трансфертів. Зокрема, мова піде про основні джерела наповнення міського бюджету: податок на доходи фізичних осіб, місцеві податки, акцизний податок, сплату за орендну комунального майна, пише Depo.Суми з посиланням на Муніціпальний портал.

Окрім того, буде надано інформацію про результати наповнення спеціального фонду, у т.ч. бюджету розвитку та цільового фонду міської ради.

Представлена буде також інформація про основні показники видаткової частини міського бюджету. 

Крім того, відповідними виконавчими органами Сумської міської ради буде представлена інформація щодо виконання затверджених показників міського бюджету по основних галузях соціально – культурної сфери, зокрема, "Освіта", "Охорона здоров'я", "Культура і мистецтво", "Соціальний захист та соціальне забезпечення", а також галузях "Житлово – комунальне господарство", "Капітальні вкладення" тощо.

Звіт, в рамках засідання виконавчого комітету, відбудеться 16 лютого, о 10.00, в малій сесійній залі Будинку рад (майдан Незалежності, 2).

Більше про життя Сум та області читайте на Depo.Суми