ЧС 2018
Вибори-2019
Онлайн
Сектор
Спецпроекти
Країна Укропів

Сумська влада не знає, скільки парків вона заснувала і дерев посадила

Редакція Суми.depo.ua отримала дуже дивну відповідь від виконкому СМР щодо озеленення міста
Depo.
28 травня 2015 11:10
ФОТО: depo.ua
Сумська влада не знає, скільки парків вона заснувала і дерев посадила
Сумська влада не знає, скільки парків вона заснувала і дерев посадила

Тиждень тому, напередодні Європейського дня парків, який відзначається 24 травня, редакція Суми.depo.ua направила запит до Сумської мерії щодо створення нових парків та скверів в обласному центрі.

Сумська влада не знає, скільки парків вона заснувала і дерев посадила - фото 1

Зокрема, ми просили повідомити, де і які парки та сквери за останні три роки засновувалися у місті Суми, яка їх площа та скільки дерев висаджено в кожному з цих парків.

Але відповідь на цей вельми безневинний запит шокувала тим, що замість надати пряму відповідь на кілька нехитрих запитань, чиновники вирішили "замулити" тему, прикриваючись законом "Про доступ до публічної інформації".

У листі за підписом заступника мера та керуючого справами Віктора Волонтирця сказано, що "у володінні виконавчого комітету Сумської міської ради запитувана інформація відсутня".

Виявляється, перед тим, як мати можливість стати публічною, та чи інша інформація, вважають у виконавчому комітеті Сумської міської ради, має бути "попередньо зафіксована". А оскільки такої фіксації не відбувалося, то й повідомити журналістам немає чого.

Віктор Мефодійович також пише, що Законом виконавчий комітет не зобов'язано "у відповідь на запит створювати певну інформацію шляхом узагальнення, аналітичної обробки даних або створення в інший спосіб".

Що це? Гра в кошки-мишки?

Редакція далека від думки, що виконком та Департамент інфраструктури, що опікується парками та скверами, хоче приховати цю інформацію через невідповідність кількості та якості дерев витраченим на них сумам бюджетних коштів.

Отже наш наступний запит буде дещо звуженим. Ми запитаємо: скільки коштів витрачено на озеленення, що за ці кошти було закуплено і які роботи було проведено. І почекаємо відповіді.