ЧС 2018
Вибори-2019
Онлайн
Сектор
Спецпроекти
Країна Укропів

Сумська прокуратура підозрює поліцію у отриманні зиску з вкрадених автівок

Але довести нічого не може
Depo.
18 лютого 2016 08:02
ФОТО: depo.ua
Сумська прокуратура підозрює поліцію у отриманні зиску з вкрадених автівок
Сумська прокуратура підозрює поліцію у отриманні зиску з вкрадених автівок

Слідчим відділом прокуратури Сумської області проводиться досудове розслідування у кримінальному провадженні за фактом зловживання владою або службовим становищем (ч. 2 ст. 364 КК України). Встановлено, що слідчі та оперативні працівники Національної поліції в Сумській області, зловживаючи своїм службовим становищем, неналежно розслідують кримінальні провадження за фактами угонів автотранспортних засобів на території м. Суми, пише Depo.Суми з посиланням на прес-службу обласної прокуратури.

У ході досудового розслідування допитано як свідків працівників поліції щодо обставин проведення слідчих та розшукових заходів з приводу угонів автотранспорних засобів на території м. Суми. 

Свідки повідомили, що для розкриття злочинів вживаються всі можливі заходи. Про повернення викрадених автотранспортних засобів за винагороду їм нічого не відомо. Випадки отримання ними чи підлеглими працівниками вказівок про невжиття чи неналежне вжиття указаних заходів не мали місця. 

Допитано як свідків власників викрадених автотранспортних засобів (у тому числі і тих, що були повернуті), які показали, що працівниками міліції вживалися заходи до розшуку їх автомобілів, а з приводу повернення жодна особа не вказала на обставини пропонування їм повернення транспортного засобу за винагороду чи передачі кому-небудь грошової винагороди за повернення авто.

Однак слідство триває, а тому прокуратура звертається до громадськості, які володіють будь-якою інформацією щодо викрадення чи повернення транспортних засобів за винагороду, про причетність працівників поліції до вказаних фактів, з проханням повідомити про зазначені випадки в прокуратуру області за адресою: м. Суми, вул. Герасима Кондратьєва, 33, або за тел.: 77-01-22. 

Конфіденційність гарантується.

Більше про життя Сум та області читайте на Depo.Суми