ЧС 2018
Вибори-2019
Онлайн
Сектор
Спецпроекти
Країна Укропів

Сумська поліція затримала іноземців з підробленими штампами у паспортах

В Сумах та області проживає близько 10 тисяч іноземних громадян та осіб без громадянства з 72 країн світу
Depo.
29 січня 2016 14:11
ФОТО: depo.ua
Сумська поліція затримала іноземців з підробленими штампами у паспортах
Сумська поліція затримала іноземців з підробленими штампами у паспортах

39-річний громадянин Узбекистану вже потрапляв раніше в поле зору співробітників сектору боротьби зі злочинами, пов‘язаними з торгівлею людьми, ГУНП Сумської області. І у 2014 році за підробку документів отримав вирок суду, згідно якого сплатив чималий штраф та відбув 6 місяців арешту. В подальшому він, аби не бути депортованим і не залишати територію України, переховувався від правоохоронців, майстерно уникаючи навіть випадкових зустрічей і час від часу змінюючи місця проживання. Однак, врешті-решт, знову попався з підробними у національному паспорті штампами про перетин Державного кордону, пише Depo.Суми з посиланням на СК ГУНП України в Сумській області.

Працівники поліції та Департаменту міграційної служби зафіксували цей факт, і нині чоловіка очікує депортація у примусовому порядку.

На подібному ж правопорушенні був виявлений 40-річний громадянин Азербайджану. При перевірці документів іноземець занадто нервував і намагався відвернути увагу полісменів від перевірки паспорта, чим і викликав підозру стражів порядку. 

Сумська поліція затримала іноземців з підробленими штампами у паспортах - фото 1

Як з‘ясувалось при більш детальному огляді датоштампів та при звірці з обліками Держприкордонслужби, чоловік, маючи в паспорті відмітки про виїзд і в‘їзд в Україну, реально за останній рік державний кордон не перетинав.

Відтак, щодо обох "гостей" відкриті кримінальні провадження за ознаками ч.4 ст. 358 Кримінального кодексу України (використання завідомо підробних документів). 

Нині досудове слідство завершено, матеріали направлені на розгляд суду. 

Чоловікам загрожує до 850 гривень штрафу, піврічний арешт або обмеження волі на строк до 2-х років.

Більше про життя Сум та області читайте на Depo.Суми