ЧС 2018
Вибори-2019
Онлайн
Сектор
Спецпроекти
Країна Укропів

Сумська ОДА придумала, як зірвати страйк фрунзенців на Площі Незалежності

Влада заявила, що збирається відстоювати інтереси працівників заводу на державному рівні
Depo.
24 червня 2015 12:36
ФОТО: depo.ua
Сумська ОДА придумала, як зірвати страйк фрунзенців на Площі Незалежності
Сумська ОДА придумала, як зірвати страйк фрунзенців на Площі Незалежності

Як повідомляє сайт Сумської ОДА, влада області порушить перед Кабміном питання щодо залучення ПАТ "СНВО ім. Фрунзе" до реконструкції та модернізації української газотранспортної системи, передає Суми.depo.ua.

Про це йдеться у протоколі, підписаному за підсумками наради з питань погашення заборгованості з виплати заробітної плати на підприємстві. Згідно з документом, Сумська облдержадміністрація вживатиме заходів, аби залучити завод до спорудження нових і реконструкції діючих енергоблоків вітчизняних електростанцій, а також до участі у реконструкції та модернізації української ГТС. 

Водночас керівництво підприємства пообіцяло виконати узгоджений з профспілковою організацією графік погашення заборгованості з виплат заробітної плати. За оперативними даними, борг перед працівниками підприємства становить понад 22 мільйони гривень.

Згідно з планом до кінця червня буде здійснена виплата грошей за квітень. Надалі працівникам планують віддавати по півтори заробітні плати щомісяця до повного погашення заборгованості. Загалом розрахуватися з боргами підприємство має до вересня поточного року.

Нагадаємо, що працівники СНВО ім. Фрунзе планували вийти на акцію протесту в День Конституції України, 28 червня.

Більше новин про життя Сумщини читайте на Суми.depo.ua