ЧС 2018
Вибори-2019
Онлайн
Сектор
Спецпроекти
Країна Укропів

Сумська облрада перейметься забрудненням Шостки та керівником управління майном

На п'ятницю, 22 травня, призначено чергову сесію обласної ради
Depo.
20 травня 2015 11:31
ФОТО: depo.ua

Заступник голови Сумської обласної ради Віра Лаврик підписала розпорядження про скликання сорок третьої сесії обласної ради шостого скликання, яка відбудеться у п'ятницю, 22 травня, повідомляє Суми.depo.ua.

На розгляд обласної ради виноситься звіт про виконання обласного бюджету Сумської області за I квартал 2015 року.

Також депутати планують створити тимчасову контрольну комісію Сумської обласної ради з контролю за додержанням вимог екологічної безпеки у місті Шостка та Шосткинському районі у зв'язку із забрудненням навколишнього середовища невідомою хімічною речовиною.

Планують депутати призначити і нового  начальника управління майном обласної ради на заміну Анатолію Линнику, який звільнився минулого місяця. На цю посаду висунуто Миколу Коваленка, який займав посаду начальника Держфінінспекції у Сумській області.

Пленарне засідання сорок третьої сесії розпочнеться 22 травня о 10 годині у приміщенні адміністративної будівлі Сумської обласної ради.

З метою попереднього обговорення відповідних матеріалів та проектів рішень сесійних питань 20 травня відбудуться загальні збори депутатів, засідання постійних комісій та депутатських фракцій. Цього ж дня на 16.00 в залі засідань при голові обласної ради скликається президія обласного парламенту.