ЧС 2018
Вибори-2019
Онлайн
Сектор
Спецпроекти
Країна Укропів

Сумська митниця вилучила у фірми з Київщини текстилю на сім мільйонів гривень

Працівники Сумської митниці ДФС попередили факт ухилення від сплати податків та митних платежів при імпорті товарів
Depo.
10 червня 2015 12:48
ФОТО: depo.ua
Сумська митниця вилучила у фірми з Київщини текстилю на сім мільйонів гривень
Сумська митниця вилучила у фірми з Київщини текстилю на сім мільйонів гривень

Під час митного огляду вантажного транспортного засобу працівники Сумської митниці ДФС виявили невідповідність задекларованих товарів тим, які фактично перевозились. Документи на імпортований вантаж містили неправдиві дані про ціну та асортимент товарів, пише Суми.depo.ua.

Замість заявлених будівельних матеріалів - плитки та ламінату, що мають низьке митне навантаження, у вантажівці знаходилась високоліквідна продукція - тканини та інші товари текстильної промисловості.

Увагу оперативників податкової міліції привернув той факт, що одна з фірм Київщини намагалася розмитнити на Сумській митниці товари, завезені до України через один з морських портів. Окрім того, у документах зазначалося походження товару з країни, де встановлено пільговий режим оподаткування.

Експертизою визначено, що за рахунок задекларованих "товарів прикриття" митну вартість занижено у 18 раз. Фахівцями Сумської митниці ДФС визначено суму платежів із розмитнення імпортованих товарів, яка становить 3,3 млн. грн.

За даним фактом слідчим підрозділом Головного управління ДФС у Сумській області відкрито кримінальне провадження за ст. 212 ч.3 Кримінального кодексу України (ухилення від сплати податків в особливо великих розмірах).

Товари на суму 7,2 млн. грн. вилучено.

Встановлюються обставини скоєння кримінального правопорушення.