ЧС 2018
Вибори-2019
Онлайн
Сектор
Спецпроекти
Країна Укропів

Сумська міліція: На травневі свята краще мирно садити картоплю

Правоохоронці мобілізуються для забезпечення правопорядку під час святкувань
Depo.
30 квітня 2015 08:47
ФОТО: depo.ua
Сумська міліція: На травневі свята краще мирно садити картоплю
Сумська міліція: На травневі свята краще мирно садити картоплю

Міліція Сумщини готова забезпечити охорону громадського порядку та безпеку громадян під час першотравневих свят, пише Суми.depo.ua.

Про це заявив начальник УМВС у Сумській області Анатолій Річкаль. З 30 квітня весь особовий склад міліції Сумщини буде переведений на посилений вариант несения служби. На охорону громадського порядку заступить понад 350 співробітників міліції та 200 членів громадських формувань, військовослужбовці військових частин. В кожному територіальному підрозділі вже сьогодні розроблені плани забезпечення охорони громадського порядку та безпеки дорожнього руху.

Організовані та проведені зустрічі з керівниками політичних партій та громадських організацій, які мають намір проводити в ці дні масові заходи та акції. Їх попереджено про необхідність дотримання законодавства України та відповідальність у разі його порушення, а також з громадськими активістами та членами громадських формувань щодо спільних дій під час забезпечення охорони громадського порядку.

В УМВС, та в усіх міськ- та райвідділах області розгорнута цілодобова діяльність оперативних штабів, забезпечено постійне стеження, негайне реагування на можливі зміни в оперативній обстановці, своєчасне інформування з цього приводу оперативного штабу МВС України. Створені посилені слідчо-оперативні групи.

Здійснені оперативно-профілактичні відпрацювання територій навколо місць проведення масових заходів з метою вилучення можливих вибухових пристроїв, легкозаймистих, отруйних речовин, зброї та боєприпасів.

Начальник УМВС підкреслив, що під час проведення масових заходів в області буде забезпечено готовність нарядів криміналістів, вибухотехніків до дій при надходженні інформації про виявлення чи застосування вибухових пристроїв, вогнепальної зброї, при виникненні пожеж та інших суспільно небезпечних ситуацій. Головне завдання правоохоронців - запобігти вчиненню терористичних актів, зберегти життя людей.

"Не можна виключати можливості проникнення на територію області кримінально налаштованих осіб для дестабілізації ситуації. У разі виявлення підозрілих валіз, транспортних засобів, інших предметів, залишених без нагляду тривалий час, появи в населених пунктах чужих автомобілів, підозрілих чи озброєних людей, негайно повідомляти на цілодобові телефони міліції 770-300, "102", - зазначив Анатолій Річкаль.