ЧС 2018
Вибори-2019
Онлайн
Сектор
Спецпроекти
Країна Укропів

Сумщина простилася з 78-м бійцем, загиблим у АТО

37-річного Олександра Бараненка, який поліг 11 липня під Мар'їнкою на Донеччині, поховали на його малій батьківщині - в селі Чернеча Слобода Буринського району
Depo.
15 липня 2015 09:59
ФОТО: depo.ua
Сумщина простилася з 78-м бійцем, загиблим у АТО
Сумщина простилася з 78-м бійцем, загиблим у АТО

14 липня провести Героя в останню путь прийшли більше тисячі людей - рідні та друзі, жителі села і району, представники місцевої влади, товариші по службі, передає Суми.depo.ua.

Олександр Бараненко працював трактористом у місцевому фермерському господарстві. Навесні цього року його мобілізували до Збройних Сил України. Він був бійцем батальйону "Азов" у зоні проведення антитерористичної операції. Помер від кулі снайпера. 

Олександра поховали з усіма військовими почестями. Організацію похорон узяв на себе фермер Володимир Думенко. 

Нагадаємо, про смерть Героя повідомив сумський журналіст Віталій Кохан. Офіційної ж інформації про трагічну подію та дату поховання Олександра влада не давала. 

"Останнім часом все проходить тишком-нишком. ЧОМУ? Невже головне завдання влади сьогодні - виконати планові показники по мобілізації та призову в армію? НІ! Головне - життя людини! І достойно вшановувати тих, хто віддав своє життя за наш мирний сон - святий обов'язок! Якщо вже обласний військкомат не надає достовірну інформацію про загиблих в АТО земляків, якщо офіцйне вшанування полеглих здійснюється вибірково, то гріш ціна нам усім - і владі, і тим, хто її "контролює"...", - написав Віталій Кохан.

Більше новин про Героїв Сумщини читайте на Суми.depo.ua