ЧС 2018
Вибори-2019
Онлайн
Сектор
Спецпроекти
Країна Укропів

Сумщина прощається з Героєм

Сьогодні, 26 травня, на Недригайлівщині поховають загиблого у вересні минулого року артилериста Сергія Грибеника
Depo.
26 травня 2015 13:40
ФОТО: depo.ua
Сумщина прощається з Героєм
Сумщина прощається з Героєм

Почесті пройдуть у селі Кулішівка Недригайлівського району. Громадська і церковна панахиди призначені на 14:00, пише Суми.depo.ua з посиланням на rama.com.ua.

Загиблий був старшим механіком-водієм дев'ятої батареї 27-го Сумського реактивного артполку. На службу Сергія покликали в першу хвилю мобілізації у березні 2014 року. Він пройшов навчання під с. Гончарівкою Чернігівської області та в Конотопі, а 9 липня дві батареї артполку першими рушили на східний фронт.

9-та батарея, до якої був зарахований Сергій Грибеник, воювала настільки результативно, що противник відкрив на неї полювання. Базовий табір її довгий час дислокувався поблизу с. Перемоги Ново-Айдарського району Луганської області. Через здачу національних інтересів вищим командуванням саме тут 3 вересня 2014 року розігралася трагедія: місце розташування сумських ракетників розстріляли реактивними системами залпового вогню "Смерч" з суміжної території РФ.

Серед  загиблих опинився уродженець Недригайлівщини Сергій Грибеник. Довгий час тривала робота з ідентифікації ДНК чотирьох критично обгорілих тіл. І лише недавно військові медики сповістили рідним Сергія, що їхній солдат нарешті опізнаний.

На момент смерті Сергію було 26 років.