ЧС 2018
Вибори-2019
Онлайн
Сектор
Спецпроекти
Країна Укропів

Суми весело та цікаво відсвяткують День захисту дітей

На Міжнародний день захисту дітей, який відзначається з 1950 року, прийнято проводити заходи, присвячені малечі
Depo.
28 травня 2015 13:21
ФОТО: depo.ua

У понеділок, 1 червня, у обласному центрі заплановані різноманітні розваги та акції не тільки для юних, але й для дорослих мешканців міста. Таким чином, сумчани можуть провести цей день як сімейне свято, пише Суми.depo.ua.

Благодійний фонд "Сагасітас-Україна" приготував для сумчан насичену програму. 1 червня в парку культури та відпочинку ім. Кожедуба з 11:00 можна буде відвідати територію Центру військово-патріотичного виховання допризовної молоді Сумщини (біля літньої естради). Тут плануються виступи КВН, конкурси та богатирські ігри для малюків, картинг, естафети, виступи сумських спортсменів.

Організатори підкреслюють, що у них є й інші сюрпризи для сумчан. У цей день вони пропонують піднятися на парашутну вишку і зробити з неї безкоштовний стрибок під наглядом інструкторів (умова - вік старше 18 років). Також у парку відкриється безкоштовна військово-польова кухня - для гостей готуватимуть професійні кухарі.

День захисту дітей можна відзначити разом з Агентством промоції "Суми". Воно проведе серію безкоштовних майстер-класів, які пройдуть з 2 по 4 червня по вул. Соборна, 27. Записатися на них можна тут же або за тел. 67-98-39.

Крім того, 5 червня о 17:00 в Агентстві проведуть зустріч з дитячою письменницею Ганною Коршунової. Вхід вільний, повідомляє ТопГород.

Нагадаємо, що 1 червня в Україні цього року є вихідним днем. Оскільки День Святої Трійці святкується 31 травня, а він припадає на неділю, його переносять у відповідності з рішенням уряду.