ЧС 2018
Вибори-2019
Онлайн
Сектор
Спецпроекти
Країна Укропів

Суми про всяк випадок готуються до весняного потопу

Через відлигу підвищується рівень річок
Depo.
26 лютого 2016 12:44
ФОТО: depo.ua
Суми про всяк випадок готуються до весняного потопу
Суми про всяк випадок готуються до весняного потопу

Відлига, яка розпочалась у третій декаді січня, та відносно теплі з невеликими та помірними опадами дві декади лютого спричинили поступове сніготаяння, повільне підвищення водності річок, пише Depo.Суми з посиланням на Муніціпальний портал.

Як повідомив начальник Сумського обласного центру з гідрометеорології Олександр Пономарьов, відбулось малоінтенсивне підвищення рівнів води у межах русел на 1-5 см за добу. Виходячи з обставин, що склались на сьогодні, зазначив очільник обласного центру з гідрометеорології, можна робити висновок, що без відсутності додаткового зволоження, додаткових опадів не слід очікувати водопілля, рівень води очікується в межах минулорічного.

Водночас Олександр Пономарьов зауважив, що ситуація ще може змінитись, адже були випадки, коли протягом березня спостерігались значні опади, і в результаті рівень води доходив до критичної позначки.

З метою забезпечення оперативного реагування при загрозі або виникненні надзвичайних ситуацій міська комісія з питань техногенно-екологічної безпеки та надзвичайних ситуацій затвердила План дій органів місцевого самоврядування по підготовці до пропуску льодоходу у 2016 році. 

Також начальникам управлінь, відділів та комунальних закладів міської ради, керівникам підприємств, установ та організацій міста незалежно від форм власності, які можуть бути задіяні до ліквідації наслідків пов’язаних з весняним паводком, доручили до четвертого березня відкоригувати Плани дій аварійних бригад, які можуть бути задіяні до ліквідації наслідків пов’язаних з весняним паводком; привести в готовність наявну техніку; переглянути та визначитись з кількістю необхідних матеріалів та обладнання матеріального резерву для проведення відновлювальних робіт; забезпечити оперативне реагування на ліквідацію наслідків пов’язаних з весняним паводком.

Більше про життя Сум та області читайте на Depo.Суми