ЧС 2018
Вибори-2019
Онлайн
Сектор
Спецпроекти
Країна Укропів

Суми не хочуть фінансувати ПТУ, які навісив "ненависний Яценюк"

Незважаючи на те, що Сумська міська рада на минулій сесії піддала Яценюка анафемі, на останьому зібранні депутати просять прем'єра підкинути грошенят
Depo.
13 січня 2016 15:59
ФОТО: depo.ua
Суми не хочуть фінансувати ПТУ, які навісив "ненависний Яценюк"
Суми не хочуть фінансувати ПТУ, які навісив "ненависний Яценюк"

Депутати міської ради ухвалили звернення до прем'єр-міністра України та голови Верховної Ради щодо вирішення питання відшкодування витрат на підготовку робітничих кадрів у професійно-технічних навчальних закладах, розташованих на території м. Суми, повідомляє Depo.Суми.

Причиною появи такого звернення стало переведення з 1 січня 2016 року з державного фінансування на місцеве професійно-технічних та інших навчальних закладів, що готують робітничі кадри у містах обласного значення.

Депкорпус апелює до законодавства і вважає непрйнятним утримання вказаних закладів освіти винятково за кошти бюджету територіальної громади м. Суми. Тому депутати просять або дати грошей з держбюджету, або перекласти їх на обласний бюджет. Останній крок мотивують тим, що, мовляв, у сумських "ПТУ" вчаться переважно мешканці області, а не міста, а дохідна частина обласного бюджету, вказують сумські депутати Уряду, формується шляхом адміністрування податків і зборів та території всіх населених пунктів регіону.

Нагадаємо, на попередній сесії Сумська міська рада звернулася до Президента і парламенту з пропозицією звільнити Уряд. Вже тоді на адресу мера Олександра Лисенка та правлячої у місті "Батьківщини" лунали зловтішні передбачення, що зовсім скоро їм доведеться йти до того ж Яценюка "на поклон".

Більше про життя Сум та області читайте на Depo.Суми