ЧС 2018
Вибори-2019
Онлайн
Сектор
Спецпроекти
Країна Укропів

Суми будуть з музикою до 29 квітня (ФОТО)

В обласному центрі стартував 22-й фестиваль "Organum-2015"
Depo.
14 квітня 2015 09:26
ФОТО: depo.ua
Суми будуть з музикою до 29 квітня (ФОТО)
Суми будуть з музикою до 29 квітня (ФОТО)

У день відкриття, 13 квітня, у сумському костелі першим виступав один з кращих київських гітаристів Юрій Фомін. Перед виступом Юрій сказав, що на своєму концерті зіграє спокійні композиції, що вимагають певної енергетики та душевності, пише Суми.depo.ua.

Орест Коваль, організатор фестивалю "Organum- 2015": "Нам вдалося підібрати цікаву палітру різноманітних жанрів і виконавців. Це буде цікавий фестиваль, де прозвучить багато вокальної музики, а також барокової та джазової. Учасники фестивалю, провідні джазові музиканти погодилися виступати на волонтерських засадах. Збираємося частину коштів, думаю левову частку, направити на підтримку різних благодійних акцій. Це буде підтримка і наших воїнів, і переселенців".

Фестиваль почався 13 квітня виступом київського гітариста Юрія Фоміна. Завершиться фестиваль 29 квітня вокальним ввечері лауреата низки міжнародних конкурсів харківської співачки Наталії Полікарпова (сопрано). Квитки у ТЮГу та філармонії стоять двадцять гривень, в римо-католицькому костелі - 30 грн. На квитках не буде ціни.