ЧС 2018
Вибори-2019
Онлайн
Сектор
Спецпроекти
Країна Укропів

СумДУ "загріб" усе золото

У спортивному комплексі СумДУ відбулися змагання Універсіади України з дзюдо 2015 року
Depo.
27 квітня 2015 08:32
ФОТО: depo.ua

Про це пише Суми.depo.ua.

Загалом за нагороди Універсіади боролися 235 спортсменів, які представляли 51 вищий навчальний заклад із 17 областей України та міста Києва. Під час урочистого відкриття змагань було вшановано хвилиною мовчання пам'ять воїнів, які віддали своє життя за свободу і процвітання України.

Результати виступів студентів сумських вишів були одними з найкращих. Арсенал нагород наших дзюдоїстів поповнився медалями всіх ґатунків: 1 "золото", 1 "срібло"та 3 бронзових нагороди.

Чемпіонкою стала Тетяна Левицька, вихованка СумДУ. Їй не було рівних у ваговій категорії до 52 кг. Ще один представник СумДУ Дмитро Бережний отримав срібну медаль у категорії до 100 кг. "Бронзу" Універсіади здобули відразу троє представників СДПУ ім. А.С. Макаренка: Кристина Бондар (до 52 кг), Марія Скора (до 57 кг) і Богдан Зусько (до 81 кг).

Продовжити цей список переможців могли і лідери сумського дзюдо - студенти СумДУ, чемпіони України-2015 до 21 року Богдан Ядов і Артем Хомула, які в цей час перебували на навчально-тренувальних зборах. Проте в них ще є шанси потрапити до збірної країни на XXVIII всесвітню літню Універсіаду, яка пройде з 4 по 14 липня 2015 року в Кванджу (Південна Корея), оскільки даний захід в Сумах був лише одним із етапів відбору на всесвітню Універсіаду, а остаточний склад команди України визначить тренерська рада після проведення зборів і зустрічей між борцями.