ЧС 2018
Вибори-2019
Онлайн
Сектор
Спецпроекти
Країна Укропів

СумДУ був представлений на міжнародному форумі з нанотехнологій у медицині

Завідувач кафедри гігієни та екології медінституту СумДУ, доктор медичних наук Максим Погорєлов взяв участь у конференції "EuroNanoForum-2015", яка пройшла у Латвії
Depo.
24 червня 2015 18:17
ФОТО: depo.ua
СумДУ був представлений на міжнародному форумі з нанотехнологій у медицині
СумДУ був представлений на міжнародному форумі з нанотехнологій у медицині

Учасниками "EuroNanoForum-2015" стали вчені, представники Єврокомісії, бізнесу, spin-off компаній з країн-членів Євросоюзу, США, Туреччини, Аргентини, Японії та Китаю. Загалом - близько 1200 делегатів із понад 40 країн світу, пише Суми.depo.ua.

Конференція стосувалася використання та дослідження наноматеріалів, включаючи діагностику та лікування поширених хвороб.

Серед представлених доповідей були такі як "Нанотехнології та новітні матеріали у повсякденному житі/споживчих товарах", "Нанотехнології та здоров'я", "Роль нанотехнологій у стійкості навколишнього середовища (вода, ґрунт, повітря)" та інші.

До того ж, всі присутні змогли оцінити розробки провідних дослідницьких університетів світу в галузі наноматеріалів.

В рамках роботи конференції представник Медінституту СумДУ провів переговори щодо співробітництва з Чеським технічним університетом (Прага), Університетом Шеффілда (Великобританія), Університетом імені Адама Міцкевича (Польща), Ризьким технічним університетом (Латвія), Технічним дослідницьким інститутом Швеції, spin-offкомпаніями CTECHnano, NacoTechnologiesта TeknoCeram.

Більше новин про життя Сумщини читайте на Суми.depo.ua