ЧС 2018
Вибори-2019
Онлайн
Сектор
Спецпроекти
Країна Укропів

Сумчанці загрожує три роки тюрми "за кращу роль малозабезпеченої"

На лаві підсудних опинилася жінка, яка незаконно отримувала субсидію для відшкодування витрат на оплату комунальних послуг
Depo.
23 квітня 2015 08:30
ФОТО: depo.ua
Сумчанці загрожує три роки тюрми "за кращу роль малозабезпеченої"
Сумчанці загрожує три роки тюрми "за кращу роль малозабезпеченої"

Прокуратура Сумської області в апеляційному порядку оскаржила вирок Роменського міськрайонного суду, яким громадянку С. виправдано в пред'явленому обвинуваченні за ч. 1 ст. 190 (шахрайство) та ч. 1, ч. 4 ст. 385 (підроблення документів, використання підроблених документів) КК України. Про це пише Суми.depo.ua.

Встановлено, що С. безпідставно отримувала субсидію для відшкодування витрат на оплату житлово-комунальних послуг, оскільки вказувала у декларації завідомо неправдиві відомості. Своїми протиправними діями громадянка завдала збитків державному бюджету на загальну суму 9295 грн. Однак правопорушниця С. уникла покарання за скоєне, оскільки суд першої інстанції безпідставно її виправдав.

Виправдувальний вирок скасовано з призначенням в суді першої інстанції нового судового розгляду. За вищевказані правопорушення громадянці загрожує обмеження волі на строк до трьох років, повідомляє прес-служба прокуратури області.