Сумчанка виборола "золото" у Чемпіонаті України з біатлону

Студентка СДПУ ім. Макаренка Юлія Журавок стала дворазовою переможницею турніру

Сумчанка виборола "золото" у Чемпіонаті…

З 23 по 27 грудня в Львівській області на базі Західного реабілітаційно-спортивного центру Національного комітету спорту інвалідів України відбувався чемпіонат України з біатлону серед дорослих, юніорів та юніорок, пише Depo.Суми.

У п'ятницю, 25 грудня, відбувалися мас-старти у різних вікових категоріях, участь у яких взяли 62 біатлоністи. Змагання передбачали чотири стрільби: по дві лежачи та стоячи.

У цьому виді змагань серед жінок сумчанка Юлія Журавок здобула перемогу з часом 37:30,05. На шляху до неї спортсменці навіть не стали два промахи у стрільбі лежачи. Висока швидкість Юлії компенсувала неточність на вогневих рубежах. На фініші найближчу конкурентку вдалося випередити на 1:16,6. Таким чином, сумчанка виборола все "золото" у особистих жіночих гонках. У перший день змагань їй також не було рівних у спринті.

"Срібло" та "бронза"у мас-стартах вибороли Богдан Цимбал з часом 33:56,0 та студент СумДУ Дмитро Ігнатьєв. Його час – 40,49,9. Такий результат дозволив спортсмену вперше стати призером дорослого чемпіонату та виконати норматив майстра спорту України.