Сумчанка принесла другу медаль Україні на Чемпіонаті світу з біатлону серед юніорів

Падіння не дозволило спортсменці прийти другою

Сумчанка принесла другу медаль Україні н…

29 січня на юніорському чемпіонаті світу з біатлону, що триває у румунському Чейле-Градістей, вихованка ОДЮСШ "Регіональний центр зимових видів спорту" м. Суми Анна Кривонос здобула бронзову нагороду, пише Depo.Суми з посиланням на Муніціпальний портал.

У спринтерській гонці серед дівчат сумчанка фінішувала третьою з відставанням від переможця +32,4 секунди.

Біатлоністка припустилась тільки одного промаху на двох вогневих рубежах (0+1). Перше та друге місця посіли представниці Норвегії.

Вибороти бажану медаль спортсменці було непросто, адже під час проходження останнього кола Анна впала та втратила декілька дорогоцінних секунд. У підсумку це не дозволило лижниці здобути "срібло", до якого не вистачило лише 3,9 секунди.

Нагадаємо, ця медаль є вже другою на чемпіонаті у сумських біатлоністок і всієї збірної України. Вчора уродженка Сум Анастасія Меркушина завоювала "срібло" в індивідуальній гонці.

Наступним видом програми у дівчат буде гонка-переслідування. Анна Кривонос, завдяки сьогоднішньому результату, розпочне гонку третьою.