Сумчанин виборов друге місце на Чемпіонаті України зі стрільби

На чемпіонаті України зі стрільби серед спортсменів з порушенням слуху сумчанин виборов нагороду

• Суми
  • 13 листопада 2019 16:15

Сумчанин виборов друге місце на Чемпіона…

Сумчанин посів II місце на Відкритому чемпіонаті України зі стрільби серед спортсменів з порушенням слуху, що відбувся у Києві, передає Depo.Суми із посиланням на повідомлення міськради.

Стрілок Дмитро Петренко захистив честь міста та сумського РЦ "Інваспорт". Спортсмен є підопічним тренерки Галини Медвєдєвої.

12 листопада Дмитро Петренко відпрацював основний старт вправи ВП-6, показавши результат 610,1 – МСМК. Втім у фіналі, у результаті запеклої боротьби стрілок все ж став другим.

Нагадаємо, що гросмейстер з Вінниці привіз "срібло" американського шахового турніру.